پاکسازی(جهت تمیز کردن و شادابی پوست)

هیدرودرمی

هیدرودرمی یا آبرسانی که معمولاً برای پوستهای کم رطوبت انجام میگیرد توسط ژلها وموادی انجام می شود که در زیر الکترود دستگاه مخصوص هیدرودرمی یونیزه شده وتا عمق سلولهای پوستی نفوذ می کند وبا جذب آب از داخل بدن به پوست رطوبت و شادابی بخشیده تا حد زیادی خشکی وکشیدگی ناشی ار خشکی پوست را برطرف کرده ضمن اینکه این عمل کاملاٌ بدون درد وبدون هیچ گونه عوارض جانبی می باشد.

ماساژ صورت

ماساژ صورت باعث افزایش جریان خون در سطح پوست،رفع خستگی و دفع آلودگیهای ناشی از آلودگی هوا،مواد آرایشی و.....می باشد و بیماربعد از ماساژ علاوه بر اینکه احساس بسیار خوبی خواهد داشت،پوستی شفافتر وشادابتر از گذشته پیدا خواهد کرد.توضیح اینکه ماساژ صورت جهت پوستهای چرب و جوشدار مناسب نمی باشد.

میکرودرم ابریشن

میکرودرم یک دستگاه ساینده میکرونی است که به وسیله پودر مخصوص اکسید آلومینیوم با کنترل وایمنی لازم عمل لایه برداری از پوست را انجام می دهد.

از این دستگاه می توان برای لایه برداری سطحی پوست بهره جست و به دنبال آن می توان از آن برای درمان انواع مشکلات پوست وزیبایی که با برداشتن لایه هایی از سطح پوست(اپیدرم)قابل درمان هستند،استفاده نمود.از جمله :

*کلیه ضایعات سطحی پوست

*لکه های حاصل از پدیده افزایش سن

*جوان سازی پوست

*کوچک کردن منافذپوست

*چین و چروک ظریف

*لکه های حاملگی

*لایه برداری از پاک کردن صورت تا پیلینگ کامل و عمیق

با نظر به تمام مفاد اشاره شده در فوق،میکرودرم ابریشن دستگاهی کاملاً بی خطردر حوزه پوست و زیبایی است لیکن در موارد زیر باید جانب احتیاط را رعایت نمود:

*تب خال

*جوشهای تراوش دار وفعال

*زگیل ها

*دیابت کنترل نشده وبدخیمی ها و موارد ناشناخته.

درمان لکه های پوستی

به وسیله میکرودرم ابریشنوداروهای ضد لک بر اساس نوع لک،عمق لک ونوع پوست ورنگ آن.

درمان آکنه وجای باقی مانده از آن

آکنه یا جوش غرورویا جوش جوانی وابسته به علتهای متفاوتی بوده و به همین دلیل درمانهای متفاوتی دارد.درمان آکنه از دو نظر اهمیت دارد:

*ایجاد ظاهر ناخوشایند برای بیمار

*برجا گذاشتن اسکار در صورت عدم درمان در درمان آکنه.

سه مطلب بسیار حایز اهمیت می باشد:

1-شوینده ها 2-محلول ها یا ژلهای موضعی 3-درمان خوراکی(درمان با آنی بیوتیک و یا داروهای دیگر)

که معمولاً در درمان آکنه بر حسب شدت و نوع آن باید درمان های ترکیبی انجام شود.

برداشتن خال

به وسیله دستگاه )  RFرادیوفرکوینسی)انجام می گیرد که بدون خونریزی و جراحی بوده و حداقل اسکار را به جا خواهد گذاشت که بسته به نوع خال و عمق آن تعداد جلسات متفاوت خواهد بود.

تزریق بوتاکس

بوتاکس مشتقی از سم بوتولونیومیا بو تو لیسم می باشد که وقتی تزریق انجام میشود باعث فلج شدن عضله مربوطه و لذا عدم حرکت آن گردیده و این عدم حرکت باعث باز شدن چروکهای عمیق تا حد زیادی می گردد. نکته قابل ذکر اینست که تزریق بو تاکس هر 6 ماه یکبار باید تمدید شود.

لیفتینگ

طی این عمل که باید در جلسات متعدد انجام شود به وسیله دستگاه مخصوص گالوانوترم عضلات صورت تحت حرکات خاصی به وسیله تحریک قرار گرفته واین تحریک عضلات باعث سفتی واز بین رفتن افتادگیها تا حد زیادی میشود.علاوه بر سفت شدگی عضلات(myolift)عمل درناژلتمی توسط دستگاه صورت گرفته که باعث ایجاد شادابی پوست صورت خواهد شد.

نکته:در حین جلسات انجام لیفتینگ استفاده از کرم ویا سرم لیفتینگ ضروری است درمان ریزش مو

درمان ریزش مو بر سه اصل استوار است 1-داروی خوراکی2-شامپوی مناسب وکنترل مناسب چربی3-لوسیون ضد ریزش موی مناسب

علاوه بر 3اصل بالا عمل ویتامینه کردن ریشه مونیز در جهت جلو گیری از ریزش مو با استفاده از مواد مخصوص عملی بسیار مفید خواهد بود.

رفع موهای زاید

موهای زاید در صورت یا بدنبه دلایل مختلفی ایجاد میشوندکه عمده ی آن به دلیل عدم توازن بین هورمونهای زنانه و مردانه میباشد.لذا قبل از درمان و ریشه کنی این موها به وسیله لیزر IPL  بهتر است بیمار از لحاظ هورمونی چک کامل شده که در صورت نیاز درمان جهت تعادل هورمونها همراه با لیزر صورت گیرد.

/ 0 نظر / 15 بازدید