موزدایی,اپیلاسیون,وکس صورت یا بند؟؟

چرا جوش می زنیم؟

عیر از پوست های چرب یا پوست هایی که بصورت پراکنده دارای کیست های چربی بر روی پوست هستند سایر پوست هابا رعایت موارد بالا دچار عارضه ای نمی شوند.آکنه یا جوش  در صورتی بروز می کند که سطح پوست چرب یا الوده باشد. زیرا زمانی که بند می اندازیم غدد چربی زیر ریشه موها سر باز می کنند و با جذب آلودگی سطح پوست به شکل اکنه در میایند ولی درصورتی که ازانتی بیوتیک های موضعی و خوراکی با مراجعه به پزشک  استفاده کنید و این کیست ها خشک شوند و در موارد شدید بصورت فیزیکی توسط پزشک خارج شوند با رعایت موارد بالا معمولا عارضه ای بوجود نخواهد امد.

در مورد وکس یا اپیلاسیون هم دقیقا به همین شکل است ، کارد،پارچه و  موم مصرفی حتماباید استریل و یکبار مصرف باشد و حتما سطح پوست ضدعفونی  و به پودر ضد حساسیت اغشته باشد. این موارد بسیار ساده و ظریف که شاید اکثرا از رعایت آن غفلت میکنند عامل بروز بسیاری از مشکلات پوستی است که اکنه شاید  بی خطر ترین آن است!

سلامت پوست و جانتان را فدای ارزانی نکنید!

انجام عمل مو زدایی چه بند و چه اپیلاسیون نیاز به متخصص دارد. با خواندن اگهی های تبلیغاتی که 1بخر 2 تا ببر! گول نخورید بسیاری از این افراد اکثرا بی تجربه هستند و با این روش از شما به عنوان مدل تمرینی و دستگرمی استفاده می کنند

 "اپیلاسیون کل بدن 8هزارتومان" با یک حساب سر انگشتی متوجه می شوید که هیچ فردی چند ساعت وقت و تخصص و پارچه و ملافه و موم و... را برای شما هزینه نمی کند که در نهایت  چقدر بدست بیاورد؟؟!!!

اگر از پس هزینه این اعمال بر نمی آیید بهترین کار استفاده از اپیلاتور شخصی، کرم موبر و شیو کردن با تیغ است زیرا این ابزار برای استفاده غیر حرفه ای ها هستند وآسیبی بدنبال ندارند.

خودتان را درگیر آگهی ها تیلیغاتی نکنید و بدنبال روش های ماورائی برای حل مشکلاتتان نگردید.

 بسیاری از افراد ساعت ها وقت خود را برای خواندن این تبلیغات مصرف می کنند که مثلا یک روش نا معلوم X را یک فردی که هویت وتخصصش نیز معلوم نیست کشف کند و به این تصور که دیگر راه حل اساسی یافت شد!؟؟!!!

 

یک موضوع مهم: در مورد هرخدماتی چه آرایشی چه غیره اگر روش کارامد و مقرون به صرفه ای وجود داشته باشد به سرعت فراگیر می شود زیرا تکنولوژی منحصر به فرد یا گروه خاصی نیست چون در این صورت هزینه ان بسیار گزاف و غیر قابل سود دهی می شود. هنوز خصوصا در کشور  ما افرادی هستند که با گفتن "این محصول را فقط ما وارد می کنیم هیچ کس ندارد" یا فقط در فلان کشور هست و بس!

سعی در خاص و ویژه نشان دادن خدمات خود دارند. درست است به علت مشکلات تحریمی و  سیاسی بازار سیاه وجود دارد و اجناس مرغوب به سختی مخصوصا در شهرستان های دور از مرکز یافت می شود ولی بدانید این برای تجار یک بازار خوب است و به خاطر خودشان هم که شده بیکار نمی نشینند و از واردات هر جنس قابل فروشی فرو گذار نمی کنند!

منبع:http://makeupnini.blogfa.com

/ 0 نظر / 38 بازدید